با سلام و عرض تبریک و خوش آمد گویی به همکاران و مشتریان عزیزی که سایت ``  لازم دارم`` را جهت تهیه اجناس مورد نیاز خود انتخاب و ما را مفتخر به خدمت رسانی نموده اند.

امید است این آشنایی آغازی بر تعاملات بیشتر گردد.

در اینجا لازم دانستیم برای روشن شدن برخی از موارد و خدمت رسانی بهتر در ارتباط با بهره مندی از خدمات و خرید کالا، در قالب شرایط و قوانین سایت نکاتی را  خدمت دوستان عرض نماییم.

 

شرایط و قوانین:

ما در اینجا سعی داریم خارج از تبلیغات کاذب و دورغین خیلی از سایتها جهت فروش کالاهای خود به هر نحو و پاسخگو نبودن شان، تمام مواردی را که در داد و ستد کالا ممکن است پیش بیاید را عنوان و روشن کنیم تا از مسائل بعدی جلوگیری گردد.

1-    به طور کلی اجناس ارسالی از نظر شرایط گارانتی به دو دسته تقسیم میشوند 1- اجناسی که به صورت خاص، گارنتی شرکت تولید کننده( شرکت مربوطه) و یا گارانتی ``  تیم لازم دارم``  میباشند. 2- اجناسی که به تناسب خاصیت خود خارج از گارانتی میباشند. (هر کدام توضیح داده میشود)

2-    تمامی کالاها، گارانتی دار و بدون گارانتی 72 ساعت از زمان تحویل، دارای مهلت تست میباشند. لذا در صورت خرابی کالا و یا مغایرت اجناس دریافتی با آنچه که مشتری سفارش داده شده است، کالاهای فوق الذکر با هزینه تیم `` لازم دارم `` نسبت به دریافت وارسال مجدد اقدام خواهد شد.

3-    تمامی اجناس فاقد گارانتی قبل از ارسال مورد امتحان قرار میگیرنده و سلامت آنها تایید و در فاکتور ارسالی نیز خواهد آمد.

4-    در موارد زیر تمامی اجناس یاد شده ازمهلت تست خارج میباشند و هیچگونه تعهدی را شامل نمیباشند.

1-    هر گونه تغییر در بسته و یا خود کالا اعم از باز شدن پیچ، کنده شدن ویا آسیب به هلوگرام و برچسب های متعلقه، مشاهده آثار باز شدگی در کناره های اجناس مبنی بر سعی بر باز کردن، ضربه خوردن کالا، وارد کردن ولتاژ نامناسب، استفاده نا صحیح،

2-    همراه نداشتن و یا ارسال نکردن فاکتور خرید همراه کالا.

3-    کسر بودن لوازم جانبی، کارت گارانتی، دفترچه و یا هرچیزی که به همراه کالا ارسال گردیده.

4-    مشاهده تغییر و یا تعویض لوازم جانبی اجناس ارسالی.

5-    تعلل در ارسال جنس دریافتی به صورتی که از مهلت مشخص شده خارج گردد.

6-    تغییر و یا دست بردن بر فاکتور دریافتی.

7-    ارسال کالا به گارانتی شرکت تولید کننده که باعث اتلاف وقت و خارج شدن از مهلت 72 ساعته و روند تعویض کالا گردد.

تذکر: در کالاهایی نظیر کنترل ( انواع کنترل ) که خیلی ها بر اساس فرکانس هستند میبایستی دقت لازم از طرف مشتریان عزیز صورت گیرد. درصورت مغایرت و کار نکردن کنترل بر روی دستگاه مورد نظر، کالای فوق در صورت داشتن شرایط گرانتی و زمان مهلت تست  فقط با قبول پرداخت هزینه های ارسال و دریافت قابل تعویض میباشد. لذا مشتریان عزیز میتوانند جهت اطمینان بیشتر با بخش پشتیبانی و فنی تماس حاصل فرمایند.

8-    کالاهایی که دارای گارانتی تولید کننده ویا گارانتی های خاص شرکت مربوطه میباشند بعد از مهلت تست یاد شده خارج از تعهده این مجموعه مباشند و بایستی با مراکز مربوطه تماس حاصل فرمایند.

9-    در صورت تقبل هزینه های حمل، بخش فنی این مجموعه میتواند نیابتا پیگیر کالاهای دارای گارانتی شرکت مربوطه باشند.

تذکر: هر تصمیم، شرایط و هزینه ای که شرکت گارانتی اعلام کرد میبایستی مورد قبول مشتری قرار گیرد و این مجموعه `` لازم دارم `` متعهد هیچ امری نیست.

10-                       در صورت مغایرت و نقص آدرس ویا مشخصات ارائه شده توسط مشتری در فرم مربوطه، این مجموعه هیچگونه تعهدی نسبت به دریافت کالا عهده دار نمیباشد و هزینه های حمل مجدد برعهده مشتری میباشد.

11-                       مجموعه ``لازم دارم``  متعهد است در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به ارسال کالاهای سفارش شده اقدام گردد. لذا کالاهایی که قبل از ساعت 12 ظهر سفارش داده شده باشد در همان روز و کالاهایی که بعد از ساعت 12 ظهر اقدام به سفارش گردد روز بعد ارسال خواهد شد.

تذکر: کالاهایی که با کسر موجودی در انبار ویا هر نوع مغایرت مواجه میشوند در کمترین زمان ممکن تهیه و ارسال خواهد شد.

12-                       در مشکلات احتمالی پیش آمده در بخش مالی، مجموعه `` لازم دارم``  پرداخت کننده را صاحب کالا میداند و از پاسخگویی به شخص و یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر معذور است.

13-                        ارسال سفارش بعد از تسویه کامل صورت خواهد پذیرفت.

14-                       در صورت تراکنش های ناموفق و کسر از حساب و عدم عودت بعد از 72 ساعت به حساب مشتری، در مرحله اول بانک صادر کننده کارت پاسخگوی مشکل پیش آمده خواهد بود و در صورت مشخص شدن تراکنش موفق (برداشت و  واریز به حساب ) میبایستی مشتری مدارک و پرینت تایید شده توسط بانک را جهت بررسی و رفع مشکل به قسمت حسابداری مجموعه ارسال نماید.

 

ابزار پنل

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout

<>